Zorla Kabartılan Milli Öfke - Mustafa Aslan - TURAN-SAM : TURAN Stratejik Araştırmalar Merkezi - http://www.turansam.org

Zorla Kabartılan Milli Öfke - Mustafa Aslan
Tarih: 24.04.2009 > Kaç kez okundu? 2580

Paylaş


Ürümesini bilmeyen it, yürümesine kurt çağırıyor gene!

Demokrasiyi araç kullanan demokrat maskeli âcizler yüzünden, kucağımızda oturttuklarımız sakallarımızı yolmaya, canımızı acıtmaya başladılar! Gözlerinin içine baka baka Gazi Meclis’te tehdît edildiklerinin farkında olmayan âcizler yüzünden millet, öfkesini kontrol için "Ya sabır!" çekiyor!...

Millet söylenmiyor, söylüyor, hatta nâra atıyor duymuyor musunuz?

PKK’nın Gazi Meclis’i murdarlayan aynasız Ayna’sı; DTP’ye yönelik göz altı ve tutuklamaları protesto etmek ve PKK’nın "1 Haziran’a kadar çatışmasızlık kararı"na karşı, Askerî Operasyonların durdurulması için 17 Mayıs’ta, Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya yürüyeceklerini söylüyor!...

Höööössst! Geriii, geriiiii!...

Gâzi Meclis’imizi murdarlamanızı demokrat(!)lıkları yüzünden göremeyenleri, yanılarak Meclis’e gönderen ve vekîl sıfatı veren Millet, teyâkkuzda!... "Bir millet, iki dövlet" tarifli kardeşlerimizi incitenlerin, Okyanus ötesinden aldıkları/alacakları talimatlarla meşgûliyetleri yüzünden yaptığınız edepsizlikleri görememelerine aldanmayın! Akıllı olun!

Seçim sistemimizi komediye dönüştürerek teröristlikten tutuklu hâinlerin, İmralı hükümlüsünün onayı ile, PKK tehdîtleriyle seçilip Gazi Meclis’te grup kurmalarını seyreden demokrat maskeli âcizler yüzünden; demokrasi de, Cumhuriyet te, Sistem de, savunmamız da, Güvenlik Güçlerimiz de, millî refleksimiz de, yapay-yanlış yasalar yüzünden çaresiz! Türk Milleti ise tahmîn edemeyeceğiniz kadar öfkeli!

Türkiye’yi yönete/meye/nler, Beğler;

Son şeyh-ül islâmı, son Dâmat Ferit’i, son Ali Kemâl’i ve son işbirlikçilerini yıllarca doldurup sonra Türk’ün müthîş öfkesi karşısında yalnız bırakan müttefik zannettiklerinizin, sizi de terk ederek geldikleri yere kaçacakları günlerin yaklaştığının farkında değil misiniz?

Türk Milleti’nin müthîş öfkesinin "kükremiş sel gibi" olduğunu, unuttunuz mu?

"Medeniyet denilen tek dişi kalmış canavar"ı, domuz benzeri tek dişinden yakalayarak geldikleri pisliklere fırlatan millî öfkeyi, unuttunuz mu?

İşbirlikçilerin, kahpelerin, hâinlerin en son örneği Apo çukurunun, gözlerindeki bant açılır açılmaz nasıl Türk’leştiğini, unuttunuz mu?

Kendileri bağırtarak her gün suçlu îdam ederken, bizim yasalarımızdan îdam cezasını kaldırtan ve kaldıranlara karşı, gün geçtikçe artmakta olan Millî Öfke’yi görmüyor musunuz?

Kör müsünüz?

Sizi yok sayan, sizi tehdît ukalâlığını gösteren ama Millî Öfke’nin farkında olduklarını Türk Milliyetçiliğine ürüyerek belli eden hainlere bakarak siz niye bu Millî Öfkeden iki kere korkmazsınız?

İmralı’dan avukatları vasıtasıyla tâlimatlar göndererek sizleri tehdît eden çukurun vekillerinin, millî bir tavır olan "Sîne-i Millete dönmek" tavrını sulandırmaya çalışmalarına nasıl müdahîl olmazsınız? Bu kadar mı millete yabancısınız? Bu kadar mı; "gaflet, dalâlet" içindesiniz? Sesine kulak vermediğiniz millete, kulaklarınızı kaptırmak üzere olduğunuzun farkında değil misiniz? Kör müsünüz? Sağır mısınız? Yoksa hâinler ve Millî Öfke arasında korkudan aklınız mı kaçtı, meczûp musunuz?

Ya köpeklerine sahip olmayan komşuların kulağını çekin, ya komşunun bu kuduz köpeklerini bir tane kalmamacasına itlâf edin, ya da işi millete havâle edip kenardan seyredin! Yoksa millet, kendi işini kendisi ele alırsa bu Millî Öfke’den sizler de nasiplenirsiniz!

"Türk’e kefen biçenin ölümü korkunç olur." bilmez misiniz?...

Selâm, sevgi, dua...

Yorumlar


Aktif Ziyaretçi 19
Dün Tekil 1113
Bugün Tekil 613
Toplam Tekil 2452157
IP 52.200.130.163


TURAN-SAM PRINTED ISSN: 1308-8041
TURAN-SAM ONLINE ISSN: 1309-4033
Journal is indexed by:

15 Şaban 1440
Nisan 2019
P
S
Ç
P
C
Ct
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Sevgim - Millete!
Vurgunluğum - Azadlığa ve adalete!
itaatim - Hocalarıma!
Borcum - Dostlarıma ve meslektaşlarıma!
Nefretim - Yalancılara ve iki yüzlülere!

(Ebülfez ELÇİBEY)


Ekle Çıkar

Anasayfa - Amaç - Hedefimiz - Mefkuremiz - Faaliyetler - Tüzük - Yönetim - Yasal Uyarı - İletişim

Her Hakkı Saklıdır © 2007 - 2019 TURAN-SAM : TURAN Stratejik Araştırmalar Merkezi
Sayfa 1.001 saniyede oluşturulmuştur.

TURAN-SAM rssTURAN-SAM rss
Google Sitemap

"Bu site en iyi mozilla firefox'ta 1280x960 çözünürlükte görüntülenir."

Turan Portal v1.3 | Tasarım TURAN-SAM , Kodlama Serkan Aygün

Turan Nedir?, Bilimsel Dergiler, En popüler Bilimsel Dergi, Endeksli Bilimsel Dergiler, Saygın Bilimsel Dergi, Türk Dünyasının en popüler ve en saygın Bilimsel Hakemli Dergisi, SSCI, SCI, citation index, Turan, Türk Devletleri, Türk Birligi, Türk Dünyası, Türk Cumhuriyetleri, Türki Cumhuriyetler, Özerk Türkler, Öztürkler, Milliyetçi, Türkçü, Turancı, Turan Askerleri, ALLAH'ın askerleri, Turan Birliği, Panturan, Pantürk, Panturkist, Türk, Dünyası, Stratejik, CSR, SAM, Center for Strategical Researches, Araştırma, Merkezi, Türkiye, Ankara, İstanbul, Azer, Azeri, Azerbaycan, Bakü, Kazakistan, Alma-Ata, Astana, Kırgız, Bişkek, Kırgızistan, Özbekistan, Özbek, Taşkent, Türkmen, Türkmenistan, Turkmenistan, Aşxabad, Aşkabat, Ozbekistan, Kazakhstan, Uzbekistan, North, Cyprus, Kıbrıs, MHP, AKP, CHP, TURKEY, Turancılık, KKTC, Vatan, Ülke, Millet, Bayrak, Milliyet, Cumhuriyet, Respublika, Alparslan Türkeş, Atatürk, Elçibey, Bahçeli, Aytmatov, Bahtiyar Vahabzade, Yusuf Akçura, Zeki Velidi Togan, İsmail Gaspıralı, Gaspırinski, Nihal Atsız, Alptekin, Kürşad, Tarih, Kardeş, Xalq, Halk, Milletçi, Milliyetçi, Yürek, Ürek, Türklük, Beynelxalq, Arbitrli, Elmi, Jurnal, Nüfuzlu