Kan akmasına susayanlara - Murat GEDİK - TURAN-SAM : TURAN Stratejik Araştırmalar Merkezi - http://www.turansam.org

Kan akmasına susayanlara - Murat GEDİK
Tarih: 09.03.2017 > Kaç kez okundu? 401

Paylaş


Kan akmasına susayanlara

Psikopatlık bu olsa gerek.

Milleti birbirine düşürmek,

Birilerini başkalarına hedef göstermek,

Sahte sosyal medya hesapları ile birilerine saldırmak ya da sözde başkaları adına bir topluluğa alçakca, ahlaksızca, hayvanca küfretmek. Kin ve nefreti adeta toplum arasında yaymak.

***

Çok ilginçtir ki son dönemlerde Hollanda Türk Federasyon’a bağlı kuruluşlar ya da yönetcileri adına sahte (twitter, face) hesaplar açılmakta olup toplumun bir kısmına küfürler ve tehditler savrulmaktadır. Bunu yapanlar muhtemelen daha önceleri de Hollanda’da bazı şahıs ve kuruluşlar adına hesaplar açıp provokosyan peşinde olanlardır.

Hollanda Türk toplumu o kadar da dağınık değildir ki insanlar birbirlerini tanımasınlar. Yani buralarda sorumluluk taşıyanlar ve toplumun huzuruna önem verenler bu son yapılan alçakça girişimlerle HTF kuruluşlarının ya da yöneticilerinin hiçbir alakası olmadığını anlamasınlar. Hele hele bel altı saldırılar kesinlikle mümkün değildir, tıpkı antroplojik ıkçılık üzerinden saldırılar gibi.

***

Hedef belli; Türk toplumu içinde çatışma yaşatmak. Buna da HTF’yi ve yöneticilerini terör örgütü mensuplarına hedef göstererek ulaşmak. Aynen 1980 öncesinde ülkücüleri hedef gösteren gazeteler gibi. Bugün bu girişimlerde bulunanlar işte o 1980 öncesi kalıntıların devamıdır. Ama hedeflerine ulaşamayacaklar. Hollanda’da var olan Türk toplumunu kutuplaştırıp birbirlerine kırdıramayacaklar. Bu aşağılıklar ne kadar da kan akmasına susamış olsalar dahi, kan kokusu tatmaya özlem duysalar da, emellerine kesinlikle ulaşamayacaklar.

Hem HTF ve şubeleri olsun, hem de pis emellere alet edilmek istenen HTF yöneticileri olsun gereken adli girişimleri yapmış olmaktadırlar. Hollanda’nın adalet birimlerine güvenimiz tamdır. Bu iş için sadece Hollanda adalet mekanizmalarında sınırlı kalınmayıp aynı zamanda Türkiye’mizde de gereken girişimlerde bulunulmaktadır.

Hollanda’da Bakanlıklar, Belediyeler ve özel birimlerle irtibatlar sağlanmış olup bu son sahte hesaplar konusu ciddi olarak takip edilmektedir. Toplumumuzun, yani Türk insanının huzurlu olmasına katkı sağlamayı kendisine görev olarak gören Hollanda Türk Federasyon bu tutumundan asla taviz vermeyecektir, insanoğlunun yaratıklar içinde en şerefli olduğuna iman edilmiştir ve bu şereften yoksun olanlarla hukuki açıdan mücadeleler her daim var olacaktır.

***

Öyle basit ya da tabiri caizse çocuk işi değil bu son sahte hesaplar işi. Twitter hesaplarının bilgilerine ulaşmanın zor olduğunu çok iyi bilmekteler. Teknik açısından kendilerinin nasıl deşifre edilemeyeceğine hakimler. Fakat hiç fark etmez. Gün gelince adalet karşısında hesapların hepsi görülecektir.

Hollanda Türk Federasyon ve onun gönüldaşları yeterince tecrübeye sahiptirler. Hiçbir provokasyona gelinmeyeceğini bu hainler de bilmektedirler. Özlemleri hiçbir zaman gerçekleşmeyecektir. Bizim varımız da, yoğumuz da yaşamış olduğumuz ülkede özünden kopmadan huzur içinde yaşayabilmek içindir.

Onlar kan akmasına susasalar da...... doğaları gereği gün gelip akrep gibi kendilerini zehirleyip intihar edeceklerdir.

Öyle komplo teorileri kurarak iman kalesi ne zaman yıkılmıştır ki?

Geçmişte olduğu gibi yine panzehrimiz “azim ve tevekkül.”

Var olsun Hollanda’da huzurlu yaşam mücadelesi........

Murat Gedik, Manşet Gazetesi Şubat 2017

E-posta: muratgedik@muratgedik.nl

Yorumlar

Aktif Ziyaretçi 24
Dün Tekil 993
Bugün Tekil 789
Toplam Tekil 2186754
IP 54.162.128.159


TURAN-SAM PRINTED ISSN: 1308-8041
TURAN-SAM ONLINE ISSN: 1309-4033
Journal is indexed by:

8 Zi'l-ka'de 1439
Temmuz 2018
P
S
Ç
P
C
Ct
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Vatan ne Türkiyedir Türklere ne Türkistan,
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: TURAN
(Ziya GÖKALP)


Ekle Çıkar

Anasayfa - Amaç - Hedefimiz - Mefkuremiz - Faaliyetler - Tüzük - Yönetim - Yasal Uyarı - İletişim

Her Hakkı Saklıdır © 2007 - 2018 TURAN-SAM : TURAN Stratejik Araştırmalar Merkezi
Sayfa 1.692 saniyede oluşturulmuştur.

TURAN-SAM rssTURAN-SAM rss
Google Sitemap

"Bu site en iyi mozilla firefox'ta 1280x960 çözünürlükte görüntülenir."

Turan Portal v1.3 | Tasarım TURAN-SAM , Kodlama Serkan Aygün

Turan Nedir?, Bilimsel Dergiler, En popüler Bilimsel Dergi, Endeksli Bilimsel Dergiler, Saygın Bilimsel Dergi, Türk Dünyasının en popüler ve en saygın Bilimsel Hakemli Dergisi, SSCI, SCI, citation index, Turan, Türk Devletleri, Türk Birligi, Türk Dünyası, Türk Cumhuriyetleri, Türki Cumhuriyetler, Özerk Türkler, Öztürkler, Milliyetçi, Türkçü, Turancı, Turan Askerleri, ALLAH'ın askerleri, Turan Birliği, Panturan, Pantürk, Panturkist, Türk, Dünyası, Stratejik, CSR, SAM, Center for Strategical Researches, Araştırma, Merkezi, Türkiye, Ankara, İstanbul, Azer, Azeri, Azerbaycan, Bakü, Kazakistan, Alma-Ata, Astana, Kırgız, Bişkek, Kırgızistan, Özbekistan, Özbek, Taşkent, Türkmen, Türkmenistan, Turkmenistan, Aşxabad, Aşkabat, Ozbekistan, Kazakhstan, Uzbekistan, North, Cyprus, Kıbrıs, MHP, AKP, CHP, TURKEY, Turancılık, KKTC, Vatan, Ülke, Millet, Bayrak, Milliyet, Cumhuriyet, Respublika, Alparslan Türkeş, Atatürk, Elçibey, Bahçeli, Aytmatov, Bahtiyar Vahabzade, Yusuf Akçura, Zeki Velidi Togan, İsmail Gaspıralı, Gaspırinski, Nihal Atsız, Alptekin, Kürşad, Tarih, Kardeş, Xalq, Halk, Milletçi, Milliyetçi, Yürek, Ürek, Türklük, Beynelxalq, Arbitrli, Elmi, Jurnal, Nüfuzlu