Devlet Bahçeli” den Türk Milletine Tarihi Çağrı – Milli Ocak - TURAN-SAM : TURAN Stratejik Araştırmalar Merkezi - http://www.turansam.org

Devlet Bahçeli” den Türk Milletine Tarihi Çağrı – Milli Ocak
Tarih: 26.10.2009 > Kaç kez okundu? 2648

Paylaş
MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin 9. Olağan Kurultayı ve ardından Türkiye”nin her yöresinde yapılacak olan "Bin Yıllık Kardeşliği “Yaşa” ve “Yaşat”" açık hava toplantılarına Türkiye” nin heryerindeki vatandaşları davet etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin "Sonsuza Kadar “Var Ol”Türkiye" 9. Olağan Kurultayı için Türk Milleti”ne davet mesajı yayınladı. Bahçeli, "Büyük Kurultayımıza ve ardından yurdumuzun her yöresinde yapılacak olan " Bin Yıllık Kardeşliği “Yaşa”ve “Yaşat” " açık hava toplantılarına şimdiden davet ediyorum" çağrısı yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli”nin Milliyetçi Hareket Partisi”nin "Sonsuza Kadar “Var ol” Türkiye" 9. Olağan Kurultayı”na Türk Milleti”ni davet mesajı:"Cumhuriyetimizin kuruluşunun 86. yılına ulaştığımız bu günlerde ülkemiz yine karanlık bir sürecin bütün sancılarını yaşamaktadır.

Sevr”de yarım kalarak kapanmamış tarihi emellerin Lozan”la hesaplaşması sürmektedir.

Türk milleti, birliğine, varlığına ve geleceğine yönelik ayrışma ve bölünme tehdidi altındadır.

Bin yılda yoğrulmuş kardeşlik duyguları hükümet eliyle köreltilmek istenmektedir.

Vatan, bayrak, millet, şehadet, gazilik gibi bütün kutsallar tahrip edilmektedir.

Böylesi bir vahim gidişin sonu kargaşa, çatışma, parçalanma ve yok oluştur.

Milletimiz, dün emperyalizmin biçtiği kefeni akıl, iman, cesaret, kardeşlik ve süngü ile yırtmıştır.

Bugün de küresel projelere teslim olmuş yönetimin sürüklediği uçurumun kenarından mutlaka dönecektir.

Yine tarihe damgasını vuracak, değerlerine, birliğine, varlığına ve geleceğine yönelik dayatmaları mutlaka reddedecektir.

Türk milletinin asla hak etmediği dayatma ve aşağılanmadan kurtulmasının yegane çözüm yolu budur.

Son günlerde yurdumuzun her yerinden yükselen şuur ve heyecan bu uyanışın müjdesini vermektedir.

Şimdi vatana, bayrağa, millete ve bunlar uğruna kendini feda eden evlatlarımıza sahip çıkma ve bu duruşu gösterme zamanıdır.

Şimdi, teslimiyete karşı durma, kardeşlikte buluşma ve geleceği paylaşma zamanıdır.

Milliyetçi Hareket Partisi, milletinin bu heyecanını, duygularını, düşüncelerini ve inancını tüm dünyaya duyurmak, yüksek sesle haykırmak ve teslimiyetçilerin yüzüne çarpmak için hazırlıklarını tamamlamıştır.

Partimizin inançlı, kararlı ve şuurlu mensupları, yüreği Türk milleti için atan, kutlu vatan sevgisi ile çarpan, aziz şehitlerimizle sızlayan Türkiye”mizin tamamını, köken, mezhep, yöre ayrımı yapmaksızın kucaklamak için yola çıkmıştır.

Milliyetçi Hareket, “Bin Yıllık Kardeşliği “Yaşa” ve “Yaşat” ” mesajıyla yurdumuzun çeşitli yörelerinde, belirlenecek yer ve zamanlarda yapmayı planladığı “açık hava toplantılarına” katılmak için aziz milletimizi hazır olmaya çağırmaktadır.

Bu açıdan, partimizin gerçekleştireceği 9. Olağan Büyük Kurultay yalnızca siyasal kadroların tespiti olmayacak, aynı zamanda bin yıllık kardeşliğin yaşaması ve yaşatılması gibi tarihi bir görevin dönüm noktası ve seri toplantıların başlangıcı anlamını da taşıyacaktır.

Türkiye”nin her yöresindeki aziz vatandaşlarımı, kardeşliğin yoğurduğu büyük Türk milletini, 8 Kasım 2009 tarihinde Ankara”da yapılacak olan “Sonsuza Kadar “Var ol” Türkiye” 9. Olağan Büyük Kurultayımıza ve ardından yurdumuzun her yöresinde yapılacak olan “Bin Yıllık Kardeşliği “Yaşa” ve “Yaşat” ” açık hava toplantılarına şimdiden davet ediyorum.

Önümüzdeki dönem içinde yapılacak bu anlamlı buluşmaları, büyük Türk milletine gururla müjdeliyor, kurultayımızın devletimize, milletimize, partimize, demokrasimize, Türk ve İslam dünyasına ve insanlığa hayırlı olmasını Cenab-ı Allah”tan diliyorum."Yorumlar

Aktif Ziyaretçi 20
Dün Tekil 1212
Bugün Tekil 412
Toplam Tekil 2454310
IP 52.200.130.163


TURAN-SAM PRINTED ISSN: 1308-8041
TURAN-SAM ONLINE ISSN: 1309-4033
Journal is indexed by:

17 Şaban 1440
Nisan 2019
P
S
Ç
P
C
Ct
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Türkçüler Günü olan 3 Mayıs (1944) büsbütün ayrı bir düşüncenin sonucudur. İç düşman olan, kılık değiştirerek milletin içine giren ve hükümetin gafletinden yararlanan komünizme karşı Türkçü gençlerin bir uyarma yürüyüşüdür.
(Alpaslan TÜRKEŞ)


Ekle Çıkar

Anasayfa - Amaç - Hedefimiz - Mefkuremiz - Faaliyetler - Tüzük - Yönetim - Yasal Uyarı - İletişim

Her Hakkı Saklıdır © 2007 - 2019 TURAN-SAM : TURAN Stratejik Araştırmalar Merkezi
Sayfa 1.001 saniyede oluşturulmuştur.

TURAN-SAM rssTURAN-SAM rss
Google Sitemap

"Bu site en iyi mozilla firefox'ta 1280x960 çözünürlükte görüntülenir."

Turan Portal v1.3 | Tasarım TURAN-SAM , Kodlama Serkan Aygün

Turan Nedir?, Bilimsel Dergiler, En popüler Bilimsel Dergi, Endeksli Bilimsel Dergiler, Saygın Bilimsel Dergi, Türk Dünyasının en popüler ve en saygın Bilimsel Hakemli Dergisi, SSCI, SCI, citation index, Turan, Türk Devletleri, Türk Birligi, Türk Dünyası, Türk Cumhuriyetleri, Türki Cumhuriyetler, Özerk Türkler, Öztürkler, Milliyetçi, Türkçü, Turancı, Turan Askerleri, ALLAH'ın askerleri, Turan Birliği, Panturan, Pantürk, Panturkist, Türk, Dünyası, Stratejik, CSR, SAM, Center for Strategical Researches, Araştırma, Merkezi, Türkiye, Ankara, İstanbul, Azer, Azeri, Azerbaycan, Bakü, Kazakistan, Alma-Ata, Astana, Kırgız, Bişkek, Kırgızistan, Özbekistan, Özbek, Taşkent, Türkmen, Türkmenistan, Turkmenistan, Aşxabad, Aşkabat, Ozbekistan, Kazakhstan, Uzbekistan, North, Cyprus, Kıbrıs, MHP, AKP, CHP, TURKEY, Turancılık, KKTC, Vatan, Ülke, Millet, Bayrak, Milliyet, Cumhuriyet, Respublika, Alparslan Türkeş, Atatürk, Elçibey, Bahçeli, Aytmatov, Bahtiyar Vahabzade, Yusuf Akçura, Zeki Velidi Togan, İsmail Gaspıralı, Gaspırinski, Nihal Atsız, Alptekin, Kürşad, Tarih, Kardeş, Xalq, Halk, Milletçi, Milliyetçi, Yürek, Ürek, Türklük, Beynelxalq, Arbitrli, Elmi, Jurnal, Nüfuzlu