Arınma Semineri-2 - Prof. Dr. Ata ATUN - TURAN-SAM : TURAN Stratejik Araştırmalar Merkezi - http://www.turansam.org

Arınma Semineri-2 - Prof. Dr. Ata ATUN
Tarih: 31.03.2011 > Kaç kez okundu? 2893

Paylaş


Bir evvelki yazımda Musa bey tarafından verilen “Arınma Semineri’nden ve “Re-shaped DNA”dan bahsetmiş ve tanımlamasını yapmıştım.

“Re-shaped DNA” uygulaması insan vücudunu Fiziksel, Duygusal ve Spritüal (Ruhsal) olarak etkiliyor ve değişimlere uğratıyor.

Fiziksel olarak, Toksinlerin temizlenmesi, Daha genç görünüm ve genç hissetme, Enerji seviyesinin artması, Bedenle iletişimin artması, Bağışıklık sisteminin güçlenmesi, Saç ve tırnakların daha sağlıklı ve çabuk uzaması, Bedendeki enerji meridyenlerinin temizlenmesi ve Fiziksel dengenin artışına katalizör oluyor.

Duygusal olarak, Kendine güven ve kendini onaylamanın artması, Algı ve farkındalığın artması, Stresin azalması, Korkuları anlama, fark etme ve serbest bırakma, Yaşama ve akışa güvenme ve Sorunlar karşısında bakış açısını değiştirmeye katalizör oluyor.

Spritüal olarak da, Yaşam derslerine çekilme, Eskiyi bırakma, Koşulsuz sevginin farkına varma, Işığın artması, Karma temizliği, Bolluk bilinci, Ruhsal aileyle bir olma, 22’li çakra sisteminin aktivasyonu, Boyutlar arası farkındalık ve Işık işçisi olarak geçişe ve hizmete katalizör oluyor.

“Re-shaped DNA” uygulaması 4 safhadan oluşuyor.

Temizlenmiş (Purified) DAN, Uyumlanmış (Attuned) DNA, Güçlenmiş (Powered) DNA ve Aydınlanmış (Illuminated) DNA.

Arınma Semineri, iki ya da üç tam gün boyunca süren, rutin yaşantıdan uzaklaşılarak, katılımcının kendisini tanıması ve arınması, yaşam amacını anlaması, gizli potansiyellerini keşfetmesi ve yaşam yolunda nerede olduğunu bulmayı hedefleyen bir çalışma.

Bu çalışmanın içinde farkındalık çalışmaları, boyutlar arası insan olmak, koşulsuz sevginin anlaşılması ve paylaşılması, derin arınma ve bırakma ile şifa gücünün arttırılması yer almakta.

Ben bunların tümüne katılabilmek fırsatını buldum.

“Rebirthing” yani kelime anlamı ile “Yeniden Doğuş” tekniğinin uygulaması bayağı yorucu. Yaklaşık 20 dakika özel bir nefes tekniği ile yapılıyor ve bu teknik kullanılarak fiziksel, zihinsel ve duygusal blokajlar temizlenerek çok kuvvetli bir arınma sağlanıyor.

Arınma Seminerinde Meditasyon, Rebirthing hakkında teorik bilgi ve Rebirthing’e geçiş yapılmakta.

Bu Seminerlerin vizyonu “Olağanüstü değişimlerin yaşandığı bu zamanda; her varlığın içinde var olan ışığı, sevgiyi fark etmesi ve fark ettiklerini önce kendi yaşamına uyarlaması, sonra da bütününe yayması”

Misyonu ise, “Sevgiyi kullanarak bireylerin kendi gücüne sahip çıkmasına yardımcı olmak, kendilerinin ve toplumun yaşam yolunda ışıkla yürümesine katkıda bulunmak.

Seminerin beni etkileyen bir başka tarafı da, katılımcılar arasındaki yoğun sevgi bağını hissetmem oldu.

Daha evvel birbirlerini hiç görmemiş katılımcıların arasında 24 saat içinde oluşmuş sevgi bağını görmek ve bunu yanan bir sobadan etrafa yayılan ısı dalgaları gibi hissetmek ve algılamak çok farklı, çok mutluluk verici bir duygu oldu benim için.

Bu güne değin hiç görmediğim veya en azından yarım asırlık Mağusa’lı olmama rağmen yolda belde bir veya iki kez ancak gördüğüm insanlarla bu kısacık 24 saat içinde yoğun bir sevgi bağı kurmam beni çok olumlu etkiledi, yaşama bakış açımı değiştirdi.

Tüm okuyucularıma tavsiye ederim. Katılın ve bu deneyimi yaşayın. Bir çoğunuzun bana hak vereceğinden eminim.Bu konu hakkında benim sizlere aktarabildiğim amatörce kişisel bilgilerden öteye profesyonelce bilgiler almak isteyen okuyucularım Musa Kocatepe beye 0542 421 3860 ve 0312 428 2822 numaralı telefonlardan ulaşabilir.Prof. Dr. Ata ATUN

http://www.ataatun.com

1 Nisan 2011

Yorumlar

Aktif Ziyaretçi 24
Dün Tekil 1315
Bugün Tekil 166
Toplam Tekil 2535096
IP 100.25.214.89


TURAN-SAM PRINTED ISSN: 1308-8041
TURAN-SAM ONLINE ISSN: 1309-4033
Journal is indexed by:24 Sevval 1440
Haziran 2019
P
S
Ç
P
C
Ct
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Hepiniz birer Türk Bayrağısınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.
(Alpaslan TÜRKEŞ)


Ekle Çıkar

Anasayfa - Amaç - Hedefimiz - Mefkuremiz - Faaliyetler - Yönetim - Yasal Uyarı - İletişim

Her Hakkı Saklıdır © 2007 - 2019 TURAN-SAM : TURAN Stratejik Araştırmalar Merkezi
Sayfa 7.152 saniyede oluşturulmuştur.

TURAN-SAM rssTURAN-SAM rss
Google Sitemap

"Bu site en iyi mozilla firefox'ta 1280x960 çözünürlükte görüntülenir."

Turan Portal v1.3 | Tasarım TURAN-SAM , Kodlama Serkan Aygün

Turan Nedir?, Bilimsel Dergiler, En popüler Bilimsel Dergi, Endeksli Bilimsel Dergiler, Saygın Bilimsel Dergi, Türk Dünyasının en popüler ve en saygın Bilimsel Hakemli Dergisi, SSCI, SCI, citation index, Turan, Türk Devletleri, Türk Birligi, Türk Dünyası, Türk Cumhuriyetleri, Türki Cumhuriyetler, Özerk Türkler, Öztürkler, Milliyetçi, Türkçü, Turancı, Turan Askerleri, ALLAH'ın askerleri, Turan Birliği, Panturan, Pantürk, Panturkist, Türk, Dünyası, Stratejik, CSR, SAM, Center for Strategical Researches, Araştırma, Merkezi, Türkiye, Ankara, İstanbul, Azer, Azeri, Azerbaycan, Bakü, Kazakistan, Alma-Ata, Astana, Kırgız, Bişkek, Kırgızistan, Özbekistan, Özbek, Taşkent, Türkmen, Türkmenistan, Turkmenistan, Aşxabad, Aşkabat, Ozbekistan, Kazakhstan, Uzbekistan, North, Cyprus, Kıbrıs, MHP, AKP, CHP, TURKEY, Turancılık, KKTC, Vatan, Ülke, Millet, Bayrak, Milliyet, Cumhuriyet, Respublika, Alparslan Türkeş, Atatürk, Elçibey, Bahçeli, Aytmatov, Bahtiyar Vahabzade, Yusuf Akçura, Zeki Velidi Togan, İsmail Gaspıralı, Gaspırinski, Nihal Atsız, Alptekin, Kürşad, Tarih, Kardeş, Xalq, Halk, Milletçi, Milliyetçi, Yürek, Ürek, Türklük, Beynelxalq, Arbitrli, Elmi, Jurnal, Nüfuzlu