AK MI; KARA MI? KÖRLER GÖRSÜN SAĞIR SULTANLAR DUYSUN! - Özkan BOSTANCI - TURAN-SAM : TURAN Stratejik Araştırmalar Merkezi - http://www.turansam.org

AK MI; KARA MI? KÖRLER GÖRSÜN SAĞIR SULTANLAR DUYSUN! - Özkan BOSTANCI
Tarih: 27.12.2010 > Kaç kez okundu? 2609

Paylaş


SATILMIŞ VE HAİNLİKLERİ KESİN OLARAK KANITLANMIŞ OLAN KİŞİLER ..........BU İLETİ DAHA ÖNCE GÖNDERİLMİŞ İDİ;GELDİKCE YİNE İLETECEĞİM YEMİN OLSUN AND OLSUN1- Türkiye'nin Güneydoğusu Kürdistan'dır.

2- Faşist Türk Ordusu Güneydoğuda işgalcidir ve Kürtleri katletmektedir.

3- Türk askeri Kıbrıs'ta işgalcidir.

4- Türkiye'de azınlıklar sorunu vardır.Bu dört maddeyi doğrusu kabul eden ve altına imza koyan

parlamenterleri tanımak ister misiniz:1-Mevlüt Çavuşoğlu (AKP Antalya Milletvekili)2-Ruhi Acıkgöz (AKP Aksaray Milletvekili)3-Lokman Ayva (AKP İstanbul Milletvekili)4-Mesude Nursuna Memecan (AKP İstanbul Milletvekili)5-Özlem Pehlivanoğlu (AKPİstanbul Milletvekili)6-Mehmet Sayğın Tekelioğlu (AKP İzmir Milletvekili)7-Mustafa Ünal (AKP Karabük Milletvekili)8-Erol Aslan Cebeci (AKP Sakarya Milletvekili)- Davit Herütanyan,- Rafi Povenesyan,- Armen Gustavyan isimli üç Ermeni parlamenter ile- Andros Kipriyano isimli Kıbrıs Rum kesimi parlamenteri de yukarıdaki

dört maddenin, tıpkı AKP'li sekiz milletvekili gibi dodğruluğunu kabul ediyor ve

altına imza koyuyor, AKP'li sekiz haine destek veriyorlar.

Türk parlamenterler grubunda yer alan- MHP'li Y. Tuğrul Türkeş ve- CHP'li Vildan Keleş,AKPM'nin aldığı bu karara şiddetle karşı çıkıp bunun Türkiye'ye karşı

düşmanca bir tavır almak anlamına geleceğini söyleyince, o dönemde AKPM Başkanı olan Louis Maria de Puig, AKPM'nin böyle bir karar almasını, Türk Grubu Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun istediğini, Y. Tuğrul Türkeş'e söylüyor.Şimdi AKP'li bu sekiz kişiye Türk denilebilir mi?Bunların Türkiye'yi sevdikleri ve savundukları, Türkiye'ye düşman olmadıkları söylenebilir mi?Değerlendirmeyi siz okurlarıma bırakıyorum.

Bu karara itiraz eden ve altına imza atmayanlar;- CHP İstanbul Milletvekili Vildan Keleş,- Samsun Milletvekili Haluk Koç,- MHP Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş,- Aydın Milletvekili Ertuğrul Kumcuoğlu ile- Azerbaycan'dan Abbasof ve- Alman parlamenter Prof. Dr. Hakkı Keskin'dirler.

AKP Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu'nun isteği üzerine;AKPM yukarıda dört başlık altında topladığım ve Türkiye'ye karşı düşmanca bir tavır içeren kararı alıyor, bu kararın doğru olduğunu AKP'li 8 milletvekili hiç fire vermeden imzalarıyla tasdik ediyorlar.Halbuki Türkiye adına oraya katılan milletvekillerinin Türkiye'nin hak ve menfaatlerini savunmaları gerekmez miydi?

Bu 8 milletvekiline AKP içinden ve hatta Türk toplumundan bir eleştiri veya itiraz geldiğini,CHP'li Vildan Keleş, Haluk Koç, MHP'li Tuğrul Türkeş ve Ertuğrul Kumcuoğlu Türkiye'yi savunurken,AKP milletvekillerinin tam kadro Türkiye'ye karşı nasıl düşmanca bir tavır içinde olduklarını gördünüz mü?

Şimdi AKPM geçici başkanı olan AKP Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu;

2010 yılı Ekim ayı başında Strasbourg'da düzenlediği basın toplantısında PKK'nın talebini dillendiriyor ve Türkiye'nin anadilde eğitime izin vermesi gerektiğini söylüyor.

Yani AKP Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı ihanetlerine devam ediyor.Tayyip Erdoğan buna izin vermemiş olsa bu ihanetler sürdürülebilir mi?..

Yorumlar


Aktif Ziyaretçi 29
Dün Tekil 1193
Bugün Tekil 557
Toplam Tekil 2455648
IP 18.232.147.215


TURAN-SAM PRINTED ISSN: 1308-8041
TURAN-SAM ONLINE ISSN: 1309-4033
Journal is indexed by:

18 Şaban 1440
Nisan 2019
P
S
Ç
P
C
Ct
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Köpeklerin dudakları değdi diye deniz kirlenmez.
(MEVLANA)


Ekle Çıkar

Anasayfa - Amaç - Hedefimiz - Mefkuremiz - Faaliyetler - Tüzük - Yönetim - Yasal Uyarı - İletişim

Her Hakkı Saklıdır © 2007 - 2019 TURAN-SAM : TURAN Stratejik Araştırmalar Merkezi
Sayfa 8.821 saniyede oluşturulmuştur.

TURAN-SAM rssTURAN-SAM rss
Google Sitemap

"Bu site en iyi mozilla firefox'ta 1280x960 çözünürlükte görüntülenir."

Turan Portal v1.3 | Tasarım TURAN-SAM , Kodlama Serkan Aygün

Turan Nedir?, Bilimsel Dergiler, En popüler Bilimsel Dergi, Endeksli Bilimsel Dergiler, Saygın Bilimsel Dergi, Türk Dünyasının en popüler ve en saygın Bilimsel Hakemli Dergisi, SSCI, SCI, citation index, Turan, Türk Devletleri, Türk Birligi, Türk Dünyası, Türk Cumhuriyetleri, Türki Cumhuriyetler, Özerk Türkler, Öztürkler, Milliyetçi, Türkçü, Turancı, Turan Askerleri, ALLAH'ın askerleri, Turan Birliği, Panturan, Pantürk, Panturkist, Türk, Dünyası, Stratejik, CSR, SAM, Center for Strategical Researches, Araştırma, Merkezi, Türkiye, Ankara, İstanbul, Azer, Azeri, Azerbaycan, Bakü, Kazakistan, Alma-Ata, Astana, Kırgız, Bişkek, Kırgızistan, Özbekistan, Özbek, Taşkent, Türkmen, Türkmenistan, Turkmenistan, Aşxabad, Aşkabat, Ozbekistan, Kazakhstan, Uzbekistan, North, Cyprus, Kıbrıs, MHP, AKP, CHP, TURKEY, Turancılık, KKTC, Vatan, Ülke, Millet, Bayrak, Milliyet, Cumhuriyet, Respublika, Alparslan Türkeş, Atatürk, Elçibey, Bahçeli, Aytmatov, Bahtiyar Vahabzade, Yusuf Akçura, Zeki Velidi Togan, İsmail Gaspıralı, Gaspırinski, Nihal Atsız, Alptekin, Kürşad, Tarih, Kardeş, Xalq, Halk, Milletçi, Milliyetçi, Yürek, Ürek, Türklük, Beynelxalq, Arbitrli, Elmi, Jurnal, Nüfuzlu